Teltis ar piepūšamu karkasu

FANTASTISKA IESPĒJA!

Piedāvājam iegādāties mazlietotu piepūšamā karkasa telti! Telts ir ļoti labā stāvoklī - tika izmantota kā produkcijas prezentāciju telts.

Telts krāsā: SARKANBALTSARKANA

Komplektā:

  • Pārvietošanas soma
  • Jauns, nelietots militārās klases pumpis!

DELTARS Latvijā izgatavotās teltis ir viegli un ātri uzstādāmas un saliekamas. 

PIEDĀVĀJUMA CENA: 2500.00EUR + PVN

 
DELTA A telšu būvniecībā ir izmantota inovatīva piepūšamo karkasu sistēma, pateicoties kurai notiek ātra telts uzstādīšana. Tādēļ mūsu teltis izvēlas militārajām un glābšanas dienestu vajadzībām, kur ātrums un materiāla izturība ir ļoti svarīga.

Telšu vieglais svars un stabilā karkasa konstrukcija ļauj Jums viegli pārvietot teltis no vienas dislokācijas vietas uz citu, telti pat nesaliekot. DELTA A Teltis savā starpā ir savienojamas ar iespēju veidot telšu pilsētas (hospitāļus avārijas gadījumiem, armijas bāzes, kazarmas). DELTA A telšu izturīgais materiāls un konstrukcijas sistēma nodrošina telšu pielietojamību gan ziemas, gan vasaras apstākļos. Karkasu uzbūvē ir izmantota speciāla drošības sistēma, kas nostrādā pārlieku liela gaisa spiediena dēļ. Tas ļauj Jums bez raizēm izmantot telti pat ļoti karstos laika apstākļos.

 
DELTA A telts konstrukcija ir izveidota tā, lai tehnisku bojājumu gadījumā, rodoties gaisa sūcei, nostrādātu drošības sistēma, kas ļauj telts karkasam palikt piepūstam, nolaižot gaisu tikai bojātajā vietā. Telts celtniecībā izmantotais materiāls ir viegli tīrāms un labojams, kas padara tās ekspluatāciju ļoti izdevīgu.


Papildus informāciju par telšu aprīkojumu E-VEIKALĀ - WWW.ABSORBENTI.LV

Mūsu izgatavotās teltis izmanto Latvijas nacionālie bruņotie spēki, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesti, kā arī Krasta apsardzes un citu dienestu vajadzībām.


0
 © Copyright by DELTARS  

 .